(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-11-23 12:03

Mieszkanie - meble + kartony (Nr 3544417)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1301.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 29 lis 2018 do 30 lis 2018

Adres i termin dostawy

Bruksela, Belgia

Od 1 gru 2018 do 2 gru 2018