(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-01 09:39

Mini

(Nr 2649268)

Marka i model:

Mini, 1994

Waga w kg (łączna):

1000.00

Budżet zlecenia [€]:

850

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1510.00 km

Informacje dodatkowe:

Car needs transport on trailer or flatbed

Oferty od Przewoźników (0)

700 €

ID firmy: 736456
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2018, 12:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-07 do 2018-05-09

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeżeli zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Borgo Montello, 04100, Włochy

Od 8 maj 2018 do 10 maj 2018

Adres i termin dostawy

Lanaken, 3620, Belgia

Od 14 maj 2018 do 16 maj 2018