(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-29 05:02

Mini Cooper

(Nr 2329800)
Mini Cooper

Marka i model:

Mini Cooper

Waga w kg:

1100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1401.00 km

Informacje dodatkowe:

Płatne gotówka. Posiadamy wiele ładunków. Stale trasy. Poszukujemy podwykonawców do stałej i sporadycznej współpracy.

Oferty od Przewoźników (0)

1000 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-02-2018, 15:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-12 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się często, kiedy nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać również, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Nicea, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny