(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-26 10:16

Mini Countryman

(Nr 2322668)
Mini Countryman

Marka i model:

Mini Countryman

Waga w kg (łączna):

1.00

Budżet zlecenia [zł]:

1900

Dystans: 1558.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, jezeli ktos jest na trasie to prosze o kontakt

Oferty od Przewoźników (0)

4000 zł

ID firmy: 703563
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 17:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Dear Sir/ Miss, Zarbroers Spedition is a transport company that carries cars and general freight under legal conditions (e.g we provide invoice, CMR letter and all risks CMR insurance for every transport of 1.500.000 Euro). If you like safety, please do not hesitate to contact Zarbroers Spedition! Kind regards

Cena (zawiera VAT): 4000 zł

Wiadomości:

4100 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 11:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 4100 zł

Wiadomości: (2)

Lukasz R. (Zleceniodawca)
26-01-2018, 11:19
Dzien Dobry Pani Kasiu. Jestem w kontakcie z Pania Patrycja. Prosze zapytac o Lukasza i skontaktowac sie ze mna. Dziekuje
Mariusz P. (Przewoźnik)
26-01-2018, 11:27
Witam, nie bardzo rozumiem :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się niekiedy, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba nie zapominać również, iż faktyczna waga przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Neapol, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, 36968, Hiszpania

Termin elastyczny