(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-26 10:16

Mini Countryman

(Nr 2322668)
Mini Countryman

Marka i model:

Mini Countryman

Waga w kg (łączna):

1.00

Budżet zlecenia [zł]:

1900

Dystans: 1558.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, jezeli ktos jest na trasie to prosze o kontakt

Oferty od Przewoźników (0)

4000 zł

ID firmy: 703563
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 17:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Dear Sir/ Miss, Zarbroers Spedition is a transport company that carries cars and general freight under legal conditions (e.g we provide invoice, CMR letter and all risks CMR insurance for every transport of 1.500.000 Euro). If you like safety, please do not hesitate to contact Zarbroers Spedition! Kind regards

Cena (zawiera VAT): 4000 zł

Wiadomości:

4100 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 11:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 4100 zł

Wiadomości: (2)

Lukasz R. (Zleceniodawca)
26-01-2018, 11:19
Dzien Dobry Pani Kasiu. Jestem w kontakcie z Pania Patrycja. Prosze zapytac o Lukasza i skontaktowac sie ze mna. Dziekuje
Mariusz P. (Przewoźnik)
26-01-2018, 11:27
Witam, nie bardzo rozumiem :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jeśli nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść samochód?

Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody transportu wozu

Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Neapol, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, 36968, Hiszpania

Termin elastyczny