(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mini karuzela i siedzisko bocianie gniazdo (Nr 4660576)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

135.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

550

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 474.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Kobyłka

5 lip 2019

Adres i termin dostawy

Litwa, Vilniaus Apskritis, Skaisteriai

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które głównie spotykamy na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt do siłowni uważa się dodatkowo na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało sytuacjach sprzęt treningowy jest nielekki oraz trudno przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt sportowy musi być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony podczas przewozu. Najbezpieczniej jest zastosować oryginalne torby. Gdy sprzęt może szybko ulegnąć uszkodzeniu, bezpiecznie jest zastosować do ochrony takie surowce jak: pudełka, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, należy go zdemontować i zabezpieczyć wszystkie elementy z osobna - szczególnie, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy wewnątrz opakowania – zadbajmy więc o to, aby puste przestrzenie w skrzyni zapełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Rzeczy nie mogą przesuwać się wewnątrz paczki.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego wpływa trasa między miejscem załadunku, a adresem wyładunku sprzętu, waga i wielkość, jak również ilość sztuk potrzebnych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 złotych. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 złotych.