(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

mini traktorek (Nr 5985045)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

600

Dystans: 374.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Łazówek

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Transport wozu osobowego to łatwizna. Jeżeli masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niezapakowany rower, wtedy zaczynasz mieć problem z wyborem odpowiedniej firmy transportowej. Serwis Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ problemów. Dlatego, że mamy w serwisie bardzo wiele różnych przewoźników z rozmaitą gamą aut, dlatego z całą pewnością pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada gabaryty.

    Żeby otrzymać zlecenia dobrane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najwnikliwiej opisać maszynę. To pozwoli firmie transportowej zweryfikować, czy ma należyty wóz, aby taki przewóz dokonać. W sytuacji, kiedy gabaryty lub waga samochodów przerastają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy mają obowiązek mieć specjalne certyfikaty, a podczas jazdy potrzebna będzie obecność pilota. Znaczące jest poza tym określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam podjechać na naczepę, czy też przykładowo posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz sprzętu w serwisie Clicktrans często bywa mniejsza niż standardowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości prawie 950 kilometrów został wykonany za 900 złotych, czyli prawie 500 złotych mniej niż zwykle taki transport wynosi.