(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2016-11-25 20:14

Minidigger

(Nr 1453122)
Minidigger

Długość [m]:

4500

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg:

3560.00

Dystans: 564.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 900 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych zaliczają się na przykład:

pojazdy do robót ziemnych (spycharki, walce),urządzenia do robót szosowych przykładowo stabilizatory podłoża,maszyny do prac palowych (wybieraki, młoty kafarowe),maszyny do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,maszyny do robót zbrojarskich,pojazdy do przeróbki i przewozu masy do betonowania (betoniarki i środki transportu masy do betonowania),pojazdy do przewozu samochodowego (różnego rodzaju naczepy i auta ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,narzędzia posiłkowe (stojaki, czy różne agregaty),urządzenia do transportu bliskiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Przewóz maszyn drogowych to transport ponadgabarytowy, co znaczy, że firma przewozowa powinna mieć właściwe upoważnienia i dysponować należytym sprzętem. Do transportu pojazdów drogowych w głównej mierze stosuje się dużą naczepę – jumbo lub triefbetty.

Koszt przewozu maszyn budowlanych

    Koszt transportu urządzeń drogowych zależy w szczególności od wymiarów, ciężaru i stanu urządzenia, a ponadto od odcinka pomiędzy miejscem załadunku, a strefą rozładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem wpływającym na cenę jest jego data wykonania. Przykładowo, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 złotych.

Adres i termin nadania

United Kingdom, Edinburgh

Od 1 gru 2016 do 9 gru 2016

Adres i termin dostawy

Ireland, Tullamore

Termin elastyczny