(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Minikoparka 2,6 tony Olsztyn (Nr 3591841)

Minikoparka 2,6 tony Olsztyn

Długość [m]:

4.22

Szerokość [m]:

1.4

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

2700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

900

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 400.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Place

Od 3 gru 2018 do 4 gru 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Mrągowo

Od 4 gru 2018 do 5 gru 2018


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania niewielki ładunek, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zajęcia całej przestrzeni, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony i inne pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wymiary. Wypada również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, należy opisać paczkę. Istotna jest również informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Kluczowy jest również termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to zazwyczaj palety, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.