(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Miniladowarka bobcat (Nr 4784792)

Długość [m]:

3.5

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3500

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 492.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 25 lip 2019 do 26 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Od 25 lip 2019 do 28 lip 2019


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi rzetelnie osłonić urządzenie, aby uniknąć zniszczeń, zarysowań i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena transportu maszyn lub sprzętu

Cena przewozu urządzeń i sprzętu jest zależna przede wszystkim od wielkości i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich uprawień jak i profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną około 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu na 1 kilometr przy trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 PLN. Przykładowo, transport spawarki do Anglii cena wyniesie blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn płacimy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił prawie 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.