(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-05-31 16:36

miniładowarka kołowa

(Nr 1821431)
miniładowarka kołowa

Długość [m]:

2,4

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg (łączna):

1000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2326.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych należą np.:

maszyny do prac ziemnych (spycharki, zgniatarki),pojazdy do prac drogowych np., rozściełacze do asfaltu,maszyny do prac palowych (zestawy palownicze, młoty kafarowe),maszyny do hydromechanizacji (wiertnice, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,pojazdy do robót zbrojarskich,urządzenia do wyrobu i przewozu masy betonowej (betonownie i środki przewozu masy do betonowania),urządzenia do przewozu samochodowego (różnego rodzaju naczepy i auta ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,narzędzia pomocnicze (stojaki, czy różne agregaty),pojazdy do transportu bliskiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Transport maszyn budowlanych to przewóz ponadgabarytowy, co sygnalizuje, iż firma powinna mieć odpowiednie upoważnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do transportu urządzeń budowlanych najczęściej wykorzystuje się pokaźną naczepę – jumbo lub triefbetty.

Cena przewozu pojazdów budowlanych

    Koszt przewozu urządzeń drogowych zależny jest przede wszystkim od wielkości, ciężaru i stanu maszyny, a ponadto od dystansu pomiędzy strefą załadunku, a miejscem rozładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem wpływającym na koszt jest jego data przewozu. Na przykład, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 PLN.

Adres i termin nadania

Aberdeen, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chojnice, Polska

Termin elastyczny