(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mirszkanie 3 pokojowe (Nr 6414030)

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 775.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Heppenheim

21 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.