(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2017-07-26 16:03

miska olejowa

(Nr 1923679)
miska olejowa

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

12.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 2388.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

    Przewóz części i akcesoriów do aut traktowany jest jako transport stwarzający pewne kłopoty i potrzebujący specjalnego zabezpieczenia. Ogłoszenia przewozu części i gadżetów powinny być realizowane przez profesjonalnego przewoźnika, specjalizującego się w tej specjalizacji transportu i posiadającego stosowne ubezpieczenie. Pośród ogłoszeń odnoszących się do przewozu części i akcesoriów nierzadko można znaleźć: opony, skrzynie biegów, nadkola maski, drzwi do auta, jak również elementy potrzebujące zachowania z jeszcze większą ostrożnością – skrzynie biegów czy poduszki powietrzne.

Cena transportu części i akcesoriów

    Cena przewozu części i akcesoriów do pojazdów zależna jest od wielkości: obszerności, długości i wysokości elementu i często od fragmentu trasy, na którym jest zrealizowana paczka. Jeżeli części i akcesoria potrzebują specjalnych, pomocniczych zabezpieczeń ze strony firmy przewozowej, wpłynie to także na decydujący koszt przewozu. Np., przewóz 4 felg z Wickford (Anglia) do Środy Śląskiej (Polska) to koszt zaledwie 220 złotych. Przewóz opony rolniczej z Torunia do Widuchowa wiąże się z wydatkiem niecałe 90 zł. Za przewóz skrzyni biegów z Kalisza do Katowic wydamy średnio 100 złotych. Zlecenie transportu zderzaka i płyty silnika na drodze z Poznania do Warszawy będzie wiązać się z ceną 190 złotych. Przewóz przedniej maski do Skody na trasie Gorzów Wielkopolski – Chatham w UK to cena około 300 PLN.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Narvik, 8500, Norwegia

Termin elastyczny