(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 08:57

Mitsubishi ASX 1.8 DI-D Intense 4WD

(Nr 1920965)

Marka i model:

Mitsubishi ASX

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1358.00 km

Informacje dodatkowe:

Logistikzentrum Torino Via G. Reiss Romoli 122/05 INT N 10148 Torino Samochod pojade na Slowacii i tak jest mozliwost royladunku po drodze... (Praha, Brno, Olomouc, Trencin, Zilina)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, jak nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Wypada nie zapominać także, iż rzeczywista waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Turyn, 10133, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

Termin elastyczny