(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-21 01:53

Mitsubishi canter

(Nr 2168613)

Marka i model:

Mitsubishi canter

Waga w kg (łączna):

3500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1926.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, gdy kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać również, iż faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Wexford, Y35 WY93, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny