(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 15:16

Mitsubishi colt całe sprawne z 06780 Zörbig DE do 72-010 Police PL (Nr 2750252)

Mitsubishi colt całe sprawne z  06780 Zörbig DE  do 72-010 Police PL

Marka i model:

Mitsubishi colt 2006

Waga w kg (łączna):

1.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 337.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Powinno się pamiętać również, że faktyczna waga naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Zörbig, 06780, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Police, Polska

Termin elastyczny