(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 19:20

mitsubishi galant w okolice radomia/kielc, z gorzowa w.

(Nr 3002564)
mitsubishi galant w okolice radomia/kielc, z gorzowa w.

Marka i model:

mitsubishi galant kombi

Waga w kg (łączna):

1375.00

Budżet zlecenia [zł]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 554.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się często, jeżeli nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z UK. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada pamiętać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Gorzów Wielkopolski, Polska

Od 23 lip 2018 do 29 lip 2018

Adres i termin dostawy

Tychów Nowy, 27-220, Polska

Od 24 lip 2018 do 12 sie 2018