(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-22 14:17

Mitsubishi GTO

(Nr 2405040)
Mitsubishi GTO

Marka i model:

Mitsubishi gto

Waga w kg (łączna):

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 611.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

23 lut 2018

Adres i termin dostawy

Goleniów, 72-100, Polska

Termin elastyczny