(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-30 14:58

Mitsubishi i-miev

(Nr 2647056)
Mitsubishi i-miev

Marka i model:

mitsubishi i-miev

Waga w kg (łączna):

1030.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1182.00 km

Informacje dodatkowe:

Unfortunatelly, my previous car transport from Austria is no longer valid - instead, I bring a car from the Netherlands.

Oferty od Przewoźników (0)

400 €

ID firmy: 557277
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2018, 11:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-07 do 2018-05-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-05-11, 11:44

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości: (1)

Tibor K. (Zleceniodawca)
02-05-2018, 23:01
Thank you! I am waiting for the answer from the vehicle vendor. Best regards, Tibor
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, iż właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Súdwest-Fryslân, 8622, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, 37-732, Polska

Termin elastyczny