(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mitsubishi L200 (Nr 7535344)

Mitsubishi L200
Waga
Sztuk
Mitsubishi L200 3 Gen. (1996 - 2006) Pickup 4-Puertas
Długość
512 cm
Szerokość
177 cm
Wysokość
180 cm
ok.
1817 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1817 kg
Dystans
2956 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Bułgaria, Област София-Град, Sofia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Region Murcji, Murcia

Od 31 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jeśli nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia samochodu

Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Powinno się pamiętać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru samochodu.