(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-02 19:28

Mitsubishi L400

(Nr 2003936)
Mitsubishi L400

Marka i model:

Mitsubishi L409

Waga w kg:

1800.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1832.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 11:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Bristol BS32 4JF, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny