(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-01 20:22

Mitsubishi lancer hatchback 2008 przewóz z UK do PL

(Nr 1762626)
Mitsubishi lancer hatchback 2008 przewóz z UK do PL

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2700 zł

ID firmy: 269442
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 23:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-02 do 2017-06-30

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-30, 23:16

Opis oferty:

Witamy, termin realizacji transportu do obopólnego uzgodnienia, zapraszamy do skorzystania

Cena (zawiera VAT): 2700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się nierzadko, jeżeli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Trzeba pamiętać także, iż faktyczna masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Loughborough, Wielka Brytania

8 cze 2017

Adres i termin dostawy

Oleśnica, Polska

10 cze 2017