(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-29 22:57

Mitsubishi Outander z UK(Bridgend) do Polski(Łódź)

(Nr 1474172)
Mitsubishi Outander z UK(Bridgend) do Polski(Łódź)

Marka i model:

Mitsubishi Outlander

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1787.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę przewóz Mitsubishi Outlandera (auto na chodzie) z UK (Bridgend) do Polski (Łódź) w jak najszybszym terminie. Klient prywatny ewentualnie należy klientowi zapłacić przy odbiorze auta, ale prawdopodobnie auto będzie już opłacone. Proszę o jak najszybszy kontakt. Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się najczęściej, jak zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z UK. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Należy nie zapominać także, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Bridgend, CF31 3DF

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Zgierz, 95-100

Termin elastyczny