(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 00:08

Mitsubishi Pajero

(Nr 2117625)
Mitsubishi Pajero

Marka i model:

Mitsubishi Pajero

Waga w kg (łączna):

2500.00

Budżet zlecenia [€]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, że właściwa masa naczepy nie może przekraczać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Antwerpia, Belgia

Od 26 lis 2017 do 3 gru 2017

Adres i termin dostawy

Valparaíso, Chile

Od 24 gru 2017 do 31 gru 2017