(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2016-12-01 21:30

Młodziutka szynszyla-Pilny transport

(Nr 1485652)
Młodziutka szynszyla-Pilny transport

Waga w kg:

1.00

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 163.40 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuję pilnie transportu dla młodziutkiej szynszylki na trasie Łódź-Myszków. Bardzo proszę o pomoc..

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zamówić transport zwierzaka, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, waga i szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim przypadku chore ani zranione. Kiedy zamierzamy przewieźć kota, psa lub królika trzeba zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wczepić mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny posiadać dokument tożsamości wystawiony przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy upoważnionych do wystawiania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 złotych.

    Nie licząc paszportu potrzebne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są też takie dane jak data i trasa przejazdu oraz spodziewany czas transportu. Listę firm przewozowych upoważnionych do transportu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można transportować autem, jeśli mamy należyty przenośnik. Przy przewozie zwierza można stosować różnego rodzaju kontenerów, szelek i mat ochronnych. W wyborze transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź, 90-960

Od 2 gru 2016 do 4 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Myszków, 42-300

Od 2 gru 2016 do 4 gru 2016