(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-27 18:41

Młynek do kawy (Nr 2756064)

Młynek do kawy

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

2

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 416.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić 2 gatunki: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu produktów AGD

    Kiedy zlecasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o właściwe zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, kiedy chcesz przetransportować produkty AGD samodzielnie, zachowaj szczególną czujność, aby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się wyciągnąć oraz zapakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba pozamykać i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki chronimy styropianem. Artykuły wysokie takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy głównie od gabarytów, masy i działania sprzętu AGD. Kolejnym elementem wpływającym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

Od 28 maj 2018 do 29 maj 2018

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Od 28 maj 2018 do 29 maj 2018