(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mobil home modulo de 6x3 6metros de largo x3 de ancho (Nr 4735248)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

550

Dystans: 252.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Vall D'alba

Od 17 lip 2019 do 30 lip 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Gavà

Od 20 lip 2019 do 1 wrz 2019


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi umiejętnie osłonić urządzenie, żeby uniknąć uszkodzeń, otarć oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie związana przede wszystkim od wielkości jak i ciężaru przedmiotu oraz od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Na co dzień przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych zaświadczeń jak i dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z kosztem blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu na 1 kilometr na trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 PLN. Przykładowo, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka zapłacimy blisko 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.