Mobilheim (Nr 6627721)

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3.2

Waga w kg (łączna):

4500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 250.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Osterholz-Scharmbeck

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Högsdorf

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W czasie transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela naczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy naczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je odpowiednio przymocować tak, aby w trakcie przewozu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości niedrogiego przewozu, trzeba wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najlepszą ofertę.