(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Moncayo 430 (Nr 7581396)

Moncayo 430
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Moncayo 430
500 x 250 x 150 cm
750 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
750 kg
Dystans
986 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 5 kwi 2021 do 29 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe czynniki wpływające na koszt przewozu to: wymiary, waga, długość trasy oraz deklarację, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do posiadanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je dobrze przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie zdemolowały nic wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć opcji niedrogiego transportu, można zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie i zaoferują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać odpowiadającą nam propozycję.