(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2017-09-01 16:18

Monitor crt dell

(Nr 2002040)

Długość [m]:

0,4

Szerokość [m]:

0,3

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg (łączna):

25.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Proszę nie stłuc w czasie transportu

Opakowanie ładunku:

Monitor nie jest spakowany

Budżet zlecenia [zł]:

100.01

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 573.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Poszukując odpowiedniego monitora nie znalazłem nic bliżej. Mało kto odsprzedaje, ale potrzebny mi do mojego starego komputera do którego dawno temu dokładnie taki otrzymałem. Monitor posiadają państwo z Nowej Rudy. O więcej informacji proszę o ewentualny kontakt. Budżet nie odgrywa roli a ważniejsze jest bezpieczeństwo w transporcie.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 333402
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 09:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Ubezpieczenie przesyłki , stały kontakt z kierowcą , bez pośredników i przeładunków. Dostawa door 2 door

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

400 zł

ID firmy: 69412
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 23:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Posiadam ważne ubezpieczenie OCP, pasy i gąbki do zabezpieczenia ładunku. Transport jednym samochodem bez przeładunków. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy przewożeniu rzeczy łatwo tłukących się, kruchych oraz łamliwych należy z wyprzedzeniem rozważyć możliwość ochronienia pakunku – w takiej sytuacji nie wystarczy standardowy karton. Niezajętą przestrzeń pakunku warto wypełnić miękkimi elementami osłaniającymi. Delikatną rzecz najlepiej owinąć w folię bąbelkową – przede wszystkim uwagę należy poświęcić elementom łamliwym oraz pamiętać, żeby wypełnić wolne miejsca w opakowaniu, żeby się one nie przemieszczały. Folię oklejamy taśmą klejącą, najczęściej taśmą budowlaną. Oprócz osłonięcia elementu folią, znaczące jest również otoczenie przedmiotu tekturą lub włożenie go do kartonowego pudła.

    Gdy przewozimy wielkie szklane przedmioty np. szyby, to warto zabezpieczyć je zarówno przed pęknięciem jak i przed porysowaniem. Ze szkła element zawijamy dokładnie folią stretch, zaklejamy taśmą pakową, układamy w pudle oraz czytelnie podpisujemy ”Ostrożnie szkło!” lub przyklejamy naklejkę informującą z podobnym napisem.

    Mniejsze szklane przedmioty takie jak szklanki, butelki można osłonić starymi gazetami lub ubraniami. W dalszym kroku układamy je w kartonie w taki sposób, aby nie mogły się o siebie obijać. Podobną metodą pakujemy porcelanę. W przypadku większych szklanych rzeczy, przykładowo żyrandole czy telewizory, warto wykorzystać dla dodatkowego zabezpieczenia miękkie materiały, jak np. swetry lub gąbki.

    Koszt transportu elementów kruchych uzależniony jest od wagi, wielkości, odcinka do pokonania i terminu realizacji paczki. Kluczowe znaczenie może mieć również fakt, jeśli życzymy sobie zastosowania profesjonalnych tworzyw zabezpieczających (jeśli zależy nam na tym, aby to firma transportowa ochroniła przedmiot). Przykładowo, na giełdzie transportowej transport szklanych drzwi na trasie Poznań – Dąbrowa Chełmińska to wydatek około 140 zł. Za przewóz lustra z Gliwic do Warty to koszt 250 PLN.

Adres i termin nadania

Nowa Ruda, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Koszalin, Polska

14 wrz 2017