(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2019-01-03 15:46

Monitor, Komputer, 3 kartony i 5 toreb (Nr 3712297)

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1843.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem małe meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Bournemouth, BH1 3RJ, Wielka Brytania

4 sty 2019

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

7 sty 2019