(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-12-02 00:21

Monkey bike

(Nr 1486402)

Marka i model:

Monkey bike Dax 125cc

Waga w kg:

78.00

Budżet zlecenia [€]:

120€

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1135.90 km

Informacje dodatkowe:

No está embalada

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to często kosztowne ładunki, które wyglądają na dość nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - chociaż tylko na pozór. Bezbłędnie zamocowany jednoślad w 100% przetrzyma transport bez żadnej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas przewozu na naczepie, obowiązkowe są 4 taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są raptem dwie, ponieważ mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i często nie blokują większość miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i grozi zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma transportowa może wziąć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Badalona, 08915, Girona 2 3º 1ª

Od 2 gru 2016 do 5 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, La Línea de la Concepción, 11300, Xauen , N42

Od 5 gru 2016 do 11 gru 2016