Montazownica (Nr 6067327)

Montazownica

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

180

Dystans: 598.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Luboń

Od 5 maj 2020 do 6 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Jasło

Od 7 maj 2020 do 31 maj 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi dostatecznie dobrze zabezpieczyć maszynę, żeby ustrzec się zniszczeń, rys i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu są spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie związana często od wymiarów i wagi przedmiotu oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru wyładunku. Głównie transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych zaświadczeń jak również specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z kosztem prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za 1 kilometr na trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki do Anglii będzie kosztował prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.