(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-31 05:54

Montesa 4RT

(Nr 1998596)
Montesa 4RT

Marka i model:

Montesa (Honda) 4RT

Waga w kg:

90.00

Budżet zlecenia [€]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

I plan on making a new purchase then shipping it to USA

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to często drogie ładunki, które wydają się dosyć nieproste do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - wszakże tylko na pozór. Poprawnie zamocowany pojazd na pewno przetrzyma trasę bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas transportu na przyczepie, obowiązkowe będą cztery liny mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą raptem dwie, ponieważ dysponują one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Można zawsze dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Lancaster, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bozeman, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny