(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-29 19:02

mops

(Nr 1995311)
mops

Waga w kg:

5.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1267.00 km

Informacje dodatkowe:

szczeniaczek w klatce transportowej do odbioru okolice wroclawia ktos podjedzie na trase w strone granicy Panstwa i poda pieska Piesek posiada wszystko co potrzeba do transportu nawet przez Szwajcarie

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 12:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-22 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Wyruszam z Warszawy. Podany czas podróży jest czasem maksymalnym. Gwarantuję bezpieczny i komfortowy dla pieska przewóz. Już niejednokrotnie pokonywałam duże dystanse ze zwierzętami.

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

1299 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 17:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1299 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy chcemy zamówić transport zwierzaka, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, ciężar i dokładny opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być w takim razie chore ani zranione. Kiedy zamierzamy przetransportować psa, kota lub fretkę trzeba zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się ważne w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery niezbędne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny posiadać dokument tożsamości wydany przez weterynarza. Spis weterynarzy upoważnionych do wystawiania paszportów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 złotych.

    Nie licząc paszportu koniecznetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebneteż takie dane jak data i trasa przejazdu i prognozowany czas transportu. Spis firm przewozowych upoważnionych do przewozu zwierząt można znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić autem, jeśli posiadamy należyty przenośnik. Przy przewozie zwierząt warto stosować różnego rodzaju kontenerów, torb czy mat ochronnych. W wyborze przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak także wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Od 21 wrz 2017 do 23 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Valleiry, Francja

Termin elastyczny