(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-29 19:02

mops

(Nr 1995311)
mops

Waga w kg (łączna):

5.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1267.00 km

Informacje dodatkowe:

szczeniaczek w klatce transportowej do odbioru okolice wroclawia ktos podjedzie na trase w strone granicy Panstwa i poda pieska Piesek posiada wszystko co potrzeba do transportu nawet przez Szwajcarie

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

ID firmy: 630698
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 12:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-22 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Wyruszam z Warszawy. Podany czas podróży jest czasem maksymalnym. Gwarantuję bezpieczny i komfortowy dla pieska przewóz. Już niejednokrotnie pokonywałam duże dystanse ze zwierzętami.

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

1299 zł

ID firmy: 71761
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 17:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1299 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Jeżeli chcemy zamówić przewóz zwierzaka, dla firm transportowych istotna będzie jego odmiana, waga oraz dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne do transportu - nie powinno być w takim razie chore ani ranne. W przypadku, gdy planujemy przetransportować psa, kota lub królika należy zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie zyskuje ważność tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty konieczne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny posiadać dokument tożsamości wydany przez weterynarza. Listę lekarzy upoważnionych do wystawiania dokumentów można wyszukać w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 zł.

    Oprócz paszportu wymagane są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie informacje jak data i trasa przejazdu i przewidywany czas transportu. Spis firm transportowych uprawnionych do transportu zwierząt jest możliwe zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować autem, jeżeli posiadamy właściwy przenośnik. Przy przewozie zwierząt można używać różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. W wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Od 21 wrz 2017 do 23 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Valleiry, 74520, Francja

Termin elastyczny