(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 19:51

Moskitiery

(Nr 3002716)
Moskitiery

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1010.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Turek, 62-700, Polska

Od 27 lip 2018 do 2 sie 2018

Adres i termin dostawy

Neustadt an der Weinstraße, 67433, Niemcy

Termin elastyczny