(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-31 20:44

MOTO

(Nr 1821947)
MOTO

Marka i model:

HARLEY DAVIDSON STREET GLIDE

Waga w kg:

400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 3398.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 00:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-13

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-30, 00:23

Opis oferty:

Van with tailift

Cena (zawiera VAT): 1500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to często drogocenne towary, które wydają się względnie niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - aczkolwiek jedynie złudnie. Prawidłowo zamocowany pojazd na pewno przetrwa drogę bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są raptem dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Występują ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze dopytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest niepewne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

7 cze 2017

Adres i termin dostawy

Helsinki, Finlandia

15 cze 2017