(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-31 20:44

MOTO

(Nr 1821947)
MOTO

Marka i model:

HARLEY DAVIDSON STREET GLIDE

Waga w kg:

400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 3398.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 €

ID firmy: 2851
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 00:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-13

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-30, 00:23

Opis oferty:

Van with tailift

Cena (zawiera VAT): 1500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle cenne ładunki, które wydają się względnie niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - jednak tylko na pozór. Poprawnie umocowany jednoślad na pewno przetrwa drogę bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, niezbędne będą 4 pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są wyłącznie 2, ponieważ posiadają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją także platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i grozi zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

7 cze 2017

Adres i termin dostawy

Helsinki, Finlandia

15 cze 2017