(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-29 08:24

moto

(Nr 2329956)
moto

Marka i model:

harley davidson

Waga w kg (łączna):

430.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2822.00 km

Informacje dodatkowe:

somos un grupo de 3 o 4 puede que mas depende del precio. vamos a una concentracion. aceptariamos recojer las motos en madrid o similar si se reduce el coste considerablemente

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wyglądają na stosunkowo trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Trudne - niemniej jednak tylko pozornie. Prawidłowo umocowany jednoślad na pewno przetrzyma przewóz bez żadnej rysy.

            Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku transportu na naczepie, potrzebne są cztery taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są raptem dwie, bowiem dysponują one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu i między przewożonymi przedmiotami.

Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Istnieją także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie blokują większość miejsca w aucie.

            Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

            Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Praga, Czechy

8 lip 2018

Adres i termin dostawy

Kadyks, Hiszpania

11 lip 2018