(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-29 19:26

moto

(Nr 2332812)
moto

Marka i model:

burgman 400

Waga w kg:

211.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2382.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 €

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 23:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-10 do 2018-02-13

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-02-14, 23:30

Za wysoka cena.

Opis oferty:

International transport insurance, certyfikat fgz2017, certyfikat krd2017, and quad /moto x2 load ramps, soft materials,

Cena (zawiera VAT): 1200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wyglądają na całkiem ciężkie do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - niemniej jednak tylko złudnie. Bezbłędnie umocowany pojazd w 100% przetrzyma transport bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, niezbędne będą cztery taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą ledwie 2, bowiem posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marsaskala, Malta

Termin elastyczny