(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

MOTO ACUÁTICA (Nr 4646548)

MOTO ACUÁTICA

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1000.00

Dystans: 254.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma De Mallorca

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Dénia

Termin elastyczny


Transport różnych gatunków łodzi

Pod hasłem „łodzie” znajduje się szerokie pasmo różnorakich pojazdów pływających. Zaczynając od niedużych, jak: kajaki, małe łódki, czy też większych jak: żaglówki. Przy transporcie łodzi motorowych, głównie tych mających większe gabaryty, istotną sprawą jest ich ciężar. Przewoźnik, który zdecyduje się na taki transport łodzi, musi zdawać sobie sprawę z faktu czy ciężar przewyższy 3,5 tony. W przypadku przekroczenia zalecanej wagi, firmę transportową obowiązuje system ViaTOLL i kierowca ma obowiązek mieć w samochodzie narzędzie typu: viaBox.

Podczas przewozu łajby - nie zwracając uwagi na jej rodzaj - wskazane jest zlikwidować jak najwięcej przedmiotów ruchomych, a te które zostaną zaczepić w taki sposób, żeby się nie ruszały. Trzeba posiadać świadomość, że przedmioty przemieszczające się potrafią zniszczyć jacht w pewnym stopniu.

Koszt transportu łodzi czy też jachtu najczęściej uzależniony jest od ciężaru, rozmiaru oraz odcinka do pokonania. W momencie, gdy samemu nie jesteśmy w stanie przewieźć łajbę, polecamy skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans. Wystarczy w kategorii: „Łodzie” zlecić za darmo ogłoszenie, a w parę sekund wieść zostanie dostarczona do wielu setek przewoźników, którzy przejrzą wypisany transport oraz przedłożą swoje oferty. Dzięki temu na jednej platformie ma się wgląd do wielu wycen rozmaitych firm przewozowych. Czym skrupulatniej jest opisany ładunek, tym prawdziwsza będzie podana cena takiego przewozu.

Przykładowo, cena dla kajaka znajduje się w widełkach 0,3-0,5 zł/km. Cena łodzi motorowej zwykłego gabarytu, zwykle zaczyna się od 1,2 zł/km, a cena dużego jachtu - to zazwyczaj przedział 2,5-3 zł/km.