(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Skutery wodne Dodano: 2018-07-24 20:49

Moto agua + su remolque

(Nr 3008252)
Moto agua + su remolque

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.25

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

300.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 148.00 km

Transport skuteru wodnego

Transport skuterów wodnych nie jest łatwy. Trudnością w transporcie skutera są jego wielkości, jak na przykład: długość, która zazwyczaj jest większa niż trzy metry, rozpiętość oraz wysokość, które również przewyższają 1 metr. Masa skutera wodnego może wahać się pomiędzy 200 a 400 kg. Do tego, trzeba mieć w pamięci, że skuter bywa drogim ładunkiem. Kiedy planujemy przewieźć skuter wodny należałoby mieć naczepkę, busa albo chociaż półciężarówkę. Podczas przewozu skutera należy solidnie go ochronić tak, aby nie uszkodził się w trakcie transportu.

W zależności od rodzaju samochodu, jaki będzie przewozić skuter wodny opłaca się mieć taśmy trzymające, jakie zablokują go podczas przewozu. Dlatego, że skuter wodny bywa nielekki, powinno się spróbować położyć go w pobliżu osi kół, żeby nie nadwyrężać osi tylnej samochodu. Ignorując umiejscowienie nielekkiego towaru, można zepsuć samochód transportujący. Skuter wodny nie ma kół, dlatego podczas załadunku powinno się posiadać maszynę, która położy skuter na samochód, na przykład niewielki dźwig. Można również mieć platformę wjazdową, która pomorze załadunek.

Jeżeli nie możemy we własnym zakresie przetransportować skuter wodny, można skorzystać z usług firm transportowych. W przypadku, gdy chcemy sprawnie i za sensowne pieniądze natrafić na firmę transportową, wypadałoby posłużyć się giełdą transportową Clicktrans, która zrzesza setki firm transportowych. Wystarczy zgłosić chęć skorzystania z przewozu, podać markę i model skutera lub jego wielkość i ciężar, a w kilka chwil kilkaset przewoźników zostanie powiadomionych o naszej potrzebie. Firmy przeanalizują zlecenie i wycenią transport.

Koszt przewozu skutera wodnego uzależniony jest głównie od trasy oraz czy umieszczony jest na przyczepce. Na przykład, przewóz skutera wodnego Yamaha xlt1200 na trasie Słupsk - Dąbki koszt wyniósł 99PLN, zaś przewóz skutera na przyczepce na trasie Portsmouth (UK) - Legnica (ponad 1300 kilometrów, gdzie wystąpiła dodatkowo przeprawa statkiem promowym) - kosztował 1150 złotych.

Adres i termin nadania

Cujón de la Jávea, 03730, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Santa Eulalia del Río, 07816, Hiszpania

Termin elastyczny