(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

moto de agua (Nr 6391150)

moto de agua

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

410

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Missouri, Columbia

Od 7 wrz 2020 do 14 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Las Palmas De Gran Canaria

Termin elastyczny


Transport różnych gatunków łodzi

Pod frazą „łodzie” figuruje dużo różnych pojazdów żeglujących. Rozpoczynając od niepokaźnych, jak: kajaki, motorówki, po przez większe, takie jak: łodzie motorowe. Przy przewozie żaglówek, przede wszystkim tych większych, ważną kwestią jest ich ciężar. Firma transportowa, która zdecyduje się na taki transport łodzi, musi wiedzieć czy ciężar przewyższy 3,5 tony. W przypadku przekroczenia ciężaru, firmę transportową obowiązuje system ViaTOLL przez co przewoźnik ma obowiązek posiadać w ciężarówce przyrząd typu: viaBox.

W trakcie przewozu łajby - niezależnie od jej gatunku - dobrze jest uprzątnąć jak największą liczbę elementów nieprzymocowanych, a te które zostaną przypiąć tak, aby się nie ruszały. Trzeba posiadać świadomość, że przedmioty poruszające się mogą uszkodzić łódź w pewnym stopniu.

Koszt przewozu łodzi czy też jachtu zwykle uzależniony jest od ciężaru, rozmiaru i trasy. Gdy osobiście nie możemy przewieźć łódź, zalecamy skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans. Trzeba w kategorii: „Łodzie” zlecić za free ofertę, a w bardzo krótkim czasie wieść dotrze do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują wypisany ładunek oraz wystawią swoje wyceny. Dzięki temu na jednej platformie posiada się wgląd do dużej liczby ofert rozmaitych firm transportowych. Czym sumienniej będzie opisany transport, tym dokładniejsza będzie wycena takiego transportu.

Przykładowo, cena dla kajaka mieści się w zakresie 0,3-0,5 złotych za kilometr. Cena motorówki typowego rozmiaru, przeważnie rozpoczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a koszt sporego jachtu - to zwykle zakres od 2,5 do 3 złotych za kilometr.