(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-27 19:03

moto de Enduro con el motor en una caja

(Nr 1459732)
moto de Enduro con el motor en una caja

Marka i model:

Kawasaki KLX 300

Waga w kg:

120.00

Budżet zlecenia [€]:

Entre 30 y 60 euros

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1003.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wyglądają na dosyć nieproste do zabezpieczenia podczas transportu. Nieproste - jednak tylko na pozór. Dobrze zamocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, konieczne są cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą wyłącznie 2, gdyż posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motoru. Istotne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu i między transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Można zawsze dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Gualta, 17257

Od 28 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Ciaño

Od 29 lis 2016 do 5 gru 2016