(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-31 10:23

Moto de niño KTM 50 SX

(Nr 1820432)

Marka i model:

KTM 5O SX MINi

Waga w kg:

39.80

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 533.00 km

Informacje dodatkowe:

Desearía no que se transportarse sin necesidad de embalaje y sin el vaciado de líquidos excepto el depósito de gasolina

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często drogie ładunki, które wydają się na ogół trudne do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - chociaż jedynie pozornie. Prawidłowo umocowany pojazd na pewno przetrwa transport bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne są cztery liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są zaledwie 2, bowiem dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Istotne jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu i między transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i często nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niepewne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Santa Eulalia del Río, Hiszpania

Termin elastyczny