(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-31 10:23

Moto de niño KTM 50 SX

(Nr 1820432)

Marka i model:

KTM 5O SX MINi

Waga w kg:

39.80

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 533.00 km

Informacje dodatkowe:

Desearía no que se transportarse sin necesidad de embalaje y sin el vaciado de líquidos excepto el depósito de gasolina

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wydają się całkiem niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - chociaż tylko złudnie. Prawidłowo umocowany motocykl na pewno przetrwa przewóz bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, potrzebne cztery liny trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są zaledwie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one szyny uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Kluczowe jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach auta i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Santa Eulalia del Río, Hiszpania

Termin elastyczny