(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 23:43

Motobecane 125 lt

(Nr 2121069)

Marka i model:

Motobecane lt1

Waga w kg:

120.00

Budżet zlecenia [€]:

70

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 505.00 km

Informacje dodatkowe:

Motobecane 125 lt1 from 1971. I have got all the papers but the transmission broek down so it's in a non-driveable state. The exact address would be marcilhac-sur-cele but I can pick it up in Cahors.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wyglądają na na ogół niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - wszakże jedynie pozornie. Właściwie umocowany motocykl w 100% przetrzyma trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, niezbędne cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są raptem 2, bowiem dysponują one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i między transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Istnieją także platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kosztują do 0,6 za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Od 30 paź 2017 do 31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Cahors, 46000, Francja

Od 1 lis 2017 do 4 lis 2017