(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-04 20:01

Motocicleta

(Nr 2256399)
Motocicleta

Marka i model:

Sanglas 400

Waga w kg (łączna):

170.00

Budżet zlecenia [€]:

90

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 608.00 km

Informacje dodatkowe:

Alcalá del río (sevilla)

Oferty od Przewoźników (0)

160 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-01-2018, 04:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-03-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 €

Wiadomości:

499 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 13:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 499 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wydają się dosyć ciężkie do zabezpieczenia podczas transportu. Nieproste - chociaż tylko na pozór. Poprawnie przymocowany motocykl w 100% przetrwa przewóz bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, obowiązkowe będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą raptem dwie, bowiem posiadają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu maszyny stale. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Alicante/Alacant, Hiszpania

11 sty 2018

Adres i termin dostawy

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny