(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

motocultor (Nr 7569032)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
motocultor
Wpisane wymiary
200 x 80 x 80 cm
Wpisana waga
350 kg
1
Łączna waga:
350 kg
Dystans
903 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Marchena

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Asturias, Cudillero

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje tylko grabi czy grilli ogrodowych. Myśląc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz krzeseł, posągów. Są to najczęściej spore elementy jak i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować tak naprawdę każdym typem auta. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodniczy zazwyczaj nie jest zapakowany w paczkach, z tego powodu należy go stosownie osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie ruszał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził pozostałych elementów przewożonych w samochodzie, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Jeżeli posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie sami go przetransportować, wówczas dobrą praktyką jest skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. Kiedy chcemy zamówić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę przedmiotów jaką chcemy przewieźć. Czym szczegółowiej opiszemy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe precyzyjniej podadzą koszt transportu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych najczęściej zależy od odległości do pokonania i gabarytów paczki. Przeważnie po wystawieniu zlecenia w serwisie, wystarczy poczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź jeden dzień, żeby zgromadzić wszystkie wyceny od firm transportowych. Wówczas zostaje tylko upatrzeć zlecenie najciekawszego transportu sprzętu ogrodowego według nas.