(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-08 13:51

Motocykl

(Nr 2016986)

Marka i model:

motocykl sportowy

Waga w kg (łączna):

135.00

Budżet zlecenia [zł]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 196.00 km

Informacje dodatkowe:

Jest to motocylk wagi okolo 135kg. Rodzaj mocowania zabezpieczenia najlepiej pasy ściągające

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

ID firmy: 74745
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-09-2017, 20:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-21

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-20, 20:40

Opis oferty:

witam załadunek i dostawa czwartek 24,09 nie kutier

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 69099
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-09-2017, 20:48

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-13, 09:10

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wydają się stosunkowo niełatwe do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - aczkolwiek tylko na pozór. Dobrze umocowany pojazd na pewno przetrzyma transport bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, konieczne są cztery taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą wyłącznie 2, ponieważ mają one prowadnice udaremniające przesuwanie się jednośladu. Ważne jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz między przewożonymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 zł za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Dąbrówka Nagórna, 26-652, Polska

10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Ostrowy Tuszowskie, 39-103, Polska

10 wrz 2017