(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-08 13:51

Motocykl

(Nr 2016986)

Marka i model:

motocykl sportowy

Waga w kg:

135.00

Budżet zlecenia [zł]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 196.00 km

Informacje dodatkowe:

Jest to motocylk wagi okolo 135kg. Rodzaj mocowania zabezpieczenia najlepiej pasy ściągające

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-09-2017, 20:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-21

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-20, 20:40

Opis oferty:

witam załadunek i dostawa czwartek 24,09 nie kutier

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości:

200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-09-2017, 20:48

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-13

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-13, 09:10

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to często drogie towary, które wyglądają na dosyć niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - chociaż jedynie na pozór. Prawidłowo zamocowany pojazd w 100% przetrzyma trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, potrzebne 4 liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są ledwie 2, gdyż dysponują one prowadnice udaremniające przemieszczanie się motoru. Ważne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas drogi, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu i między przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może zabrać motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

26-652 Dabrowka Nagorna, Polska

10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Ostrów k Debicy 39-103 Ostrów, Polska

10 wrz 2017