(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-04-30 11:47

Motocykl

(Nr 2646308)
Motocykl

Marka i model:

Yamaha thundercat

Waga w kg (łączna):

200.00

Dystans: 2064.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

750 zł

ID firmy: 74813
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-05-2018, 22:20

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości: (1)

Daniel L. (Przewoźnik)
08-05-2018, 22:21
Jutro kolo 14-15 moge zabrac

899 zł

ID firmy: 52231
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2018, 10:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-06 do 2018-05-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-05-08, 10:28

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 899 zł

Wiadomości:

900 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2018, 20:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-04 do 2018-05-11

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motocykle oraz skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wyglądają na stosunkowo ciężkie do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - jednakże tylko złudnie. Właściwie umocowany motocykl w 100% przetrwa przewóz bez jednej skazy.

            Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są tylko dwie, gdyż dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Ważne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

            Warto zazwyczaj wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

            Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przetransportować jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Ostrołęka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chester, Wielka Brytania

Termin elastyczny