(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-25 11:32

Motocykl, meble, rtv

(Nr 2319464)
Motocykl, meble, rtv

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1732.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pakunków, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Didcot, OX11, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żywiec, Polska

Termin elastyczny