(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2012-03-07 20:48

MOTOCYKL NA DOŁADUNEK z HISZPANIA SEWILLA do LUBOŃ k/POZNANIA

(Nr 137796)

Marka i model:

BMW R 1200 R

Waga w kg:

200.00

Dystans: 3019.70 km

Informacje dodatkowe:

Poszukiwani kierowcy doświadczeni w przewożeniu motocykli z umiejętnością prawidłowego zabezpieczenia motocykla w transporcie. Kierowca powinien dysponować pasami i odpowiednim najazdem. Najlepiej oferty doładunkowe ze względów cenowych.

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-03-2012, 21:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2012-03-12 do 2012-03-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości: (2)

superduke
07-03-2012, 21:52
Witam ponownie, Rozumiem ze ta kwota 1690 zl to juz bedzie tak ostatecznie po nowym przeliczeniu km, tak? Pozdrawiam
bok68
07-03-2012, 22:15
cena na podanej trasie
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wydają się na ogół ciężkie do unieruchomienia podczas przewozu. Ciężkie - jednak tylko na pozór. Odpowiednio umocowany jednoślad w 100% przetrzyma trasę bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas transportu na naczepie, obowiązkowe będą cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są raptem dwie, gdyż posiadają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Można zawsze wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Sewilla

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Luboń, 62-030

Termin elastyczny